ကျွန်ုပ်တို့၏ဝက်ဘ်ဆိုက်များမှကြိုဆိုပါသည်။

ဝန်ဆောင်မှု & ပံ့ပိုးမှု

Thailand

ထိုင်းရုံး:
Add: 89/6 Enterprize Park Moo 15 Tambol Bangkaew Amphur Bangplee ut Samutprakan 10540
ဆက်သွယ်ရန်: Maipim +66809353548 +6621361985
အီးမေးလ်Maipim@kaiquan.com  
Thanaest.s@kaiquan.com.cn

Thailand

အကျိုးဆောင်ဆက်သွယ်ရန်
CCMSUPPLY နှင့် SERVICE CO ။ , LTD ။
ထည့်ပါ M 12 MOO 1 TUMBOL LADTAKIEN, AMPHUR KABINBURI, PRACHINBURI, 25110 THAILAND
Tel: 0-3757-6766
ဖက်စ်: 0-3757-6767 02-1300335-7

vietnam

ဗီယက်နမ်ရုံး:
: ဗီယက်နမ်၊ ဟနွိုင်းမြို့၊ ဒေါင်ဒါခရိုင်၊ ၃၂၄ တိုင်းသားသား၊ အရှေ့ဘက်အဆောက်အ ဦး၊ ၁၂ ခန်း၊
Andy 13393017578
အီးမေးလ်: andy@kaiquan.com.cn

Indonesia

အင်ဒိုနီးရှားရုံး:
Harry Gao
PT Mob: +62 85720812733 CN Mob: + 86-13795473578
အီးမေးလ်: harry@kaiquan.com.cn
ထည့်ပါ။ Graha Kencana Unit G လ။ ၉၊ Jalan Raya Perjuangan no ။ 88, Kebon Jeruk -Jakarta Barat 11530

Pakistan

ပါကစ္စတန် ရုံး
ပါကစ္စတန်မှ: ၁၆ ထပ်၊ ဆိပ်ကမ်းရှေ့အဆောက်အအုံ၊ ဘလောက် ၄ Clifton၊ ကရူ ၇၅၆၀၀၊ ပါကစ္စတန်။
: zhengyanfei ကိုဆက်သွယ်ပါ
Tel * +8618934025416
hen zhengyanfei@kaiquan.com.cn အီးမေးလ်
Agent ဆက်သွယ်ရန်
ပါကစ္စတန် +92 344 3099653

Malaysia

မလေးရှား  ရုံး
မလေးရှားနိုင်ငံမှ :13၊ Jalan PJS ၁ / ၂၇၊ Taman Petaling Utama၊ ၄၆၁၅၀ Petaling Jaya၊ Selangor၊
: zhengyanfei ကိုဆက်သွယ်ပါ
Tel * +8618934025416
hen zhengyanfei@kaiquan.com.cn အီးမေးလ်
Agent ဆက်သွယ်ရန်
မလေးရှား: +60 3-7773 2383

Russian

Russia ရုံး:
ဆက်သွယ်ရန်: Alex Song TEL: +79687149977 eac@kaiquan.com.cn
ဆက်သွယ်ရန်: Warren Wu TEL: +79687655177 warren@kaiquan.com.cn
အသေးစိတ်: မော်စကို, Altufyevskoe Shosse 2, ဟိုတယ် voskhod, ကြမ်းပြင် 16

china-01

Kaiquan အုပ်စု
Add: 4255 4287 Cao'an လမ်း၊ ရှန်ဟိုင်း၊ Jiading ခရိုင်
ဆက်သွယ်ရန်: Maria
အီးမေးလ်: trading@kaiquan.com.cn
13162726836@163.com
Wechat: 13162726836

ဥရောပအလယ်ပိုင်း:
ဆက်သွယ်ရန်: Frank Zhao
Tel: + 86-1597313735
အီးမေးလ်: frank@kaiquan.com.cn